مسابقات جهانی 2017 جنرال زیرو هور 1v1

همگی خوش آمدید. ما خوشحالیم که اعلام کنیم که در این سال مسابقات محبوب ما، World Series را نیز برگزار خواهد شد. برای کسانی که نمی دانند: سری جهانی بارها و بارها بزرگترین رویداد چند سال گذشته بوده است. این یک مسابقه 1 به 1 است که در آن شما می توانید خود را با سایر بازیکنان بزرگ دنیا با کسب سهمیه یکی از 32 بازیکن شوید ارزیابی کنید.

WS2017 در آگوست 2017 آغاز خواهد شد.

چه زمانی مسابقات برگزار خواهد شد؟

بازی برای سری جهانی در طول ماه های اوت و سپتامبر 2017 در 4 اوت آغاز خواهد شد. هر دور دارای یک مهلت زمانی است که قبل از آن بازی ها باید بازی کنند. بازیکنانی هستند که زمان و تاریخ مشخصی برای مهار حریف خود در زمانهای مشخص ارائه می دهند.

برای دورهای بعدی هیچ تاریخ شروع وجود ندارد: دور یک/ 16،هشتم, چهارم، نیمه نهایی، فینال، سومین جایگاه. این به این معنی است که شما دشمن خود را در دوران فعلی شکست داده اید و می دانید که دشمن شما از دور بعدی است، پس شما مجاز هستید که او را بدون اینکه صبر کنید دیگر بازیکنان در مسابقات فعلی خود را به پایان برسانید، مجاز به بازی کردن.

برای این که شما به این مسابقات راه بیایبد باید در قسمت آنلاین در رنکینگ جز 32 نفر اول باشید که باید مسابقه بدهید و پیروز شوید. تا جز 32 نفر باشید.